Grimoire : Bir Kara Büyü Kitabı

Grimoire bir kara büyü kitabıdır, bir büyücü için gerekli tüm bilgilerin olduğu ,ruh çağırmak ve büyü yapmak için gerekli olan herşeyi içeren bir kitap Fakat Griomoirler ağır ve neredeyse anlaşılmaz kitaplardır, genellikle ölü lisanlarda yazılırlar ve çok gizli bilgiler içerirler. işe yaraması için büyücünün, formülleri ezbere okuması ve devamındaki ayinleri doğru bir şekilde yapması gerekir. Bazı batıl inançlara göre Grimoirler kırmızı mürekkeple, el ile yazılmalı, siyah renge ya da insan derisine sarılmalıdır.

Başka bir grimoire olan Grimoire of Honorius düşen meleklerle ilgili bir katalogtur ve onların nasıl diriltileceğini anlatır. Kitap hristiyan kutsamaları ve formülleriyle doludur. “Kitap, rahipleri sadece demonoloji sanatı hakkında eğitmemiş, neredeyse onlara, işlerinin bir parçası olarak iblisleri diriltip, kontrol etmelerini öğrenmeleri emredilmiştir.”

iki kitapta da yaratıcının gizli isimlerini taşıyan pentegramlar kullanılmıştır : Tetragrammaton, Eheyt, Eloha, Adonaï gibi.

Garip bir, yahudi, eski roma ve hristiyan karışımı formülle, bu kitaplar ikinci nesil grimoirlerin doğmasını sağladılar. Bilinenleri “Le Dragon Rouge” (Kırmızı Ejderha) “La Poule Noire” (Siyah Tavuk) “The Greater Ettelia” (Büyük Ettelia) “Le Grand Albert” ve “Le Petit Albert” (Büyük ve Küçük Albert). Kitaplar “kızlar nasıl çıplak dansettirilir” gibi aptallıklarla doludur.

1801’de Eliphas Levi’den ço ketkilenen Francis Barret “The Magus” adlı, içinde bir çok büyü formülü olan kitabı yazdı.

En sonuncusu, 30 yıl kadar önce Lovecraft’ın yazdığı “The Necromicon”, M.ö 700’de yaşamış kara büyücü Abdul Al-Hazred’i anlatıyor.

En ünlü iki grimoire Solomon’un Anahtarı yada Büyük Anahtar ve Küçük Anahtar ya da Lemegeton olarak bilinir. Bazıları bu kitapların Kral Solomon’un kendisi tarafından yazıldığını bazıları da iblisler tarafından yazılıp krala verildiğini öne sürmüşlerdir. Solomon zamanının en zeki, güçlü büyücüsü olarak ve iblisleri kontrol etmekteki eşsiz yeteneğiyle bilinir. Uzmanlar bir çok versiyonun Rabbi Abognazar tarafından yazılan kitaptan alınma olduğunu söylemişlerdir.

John Dee tarafından tercüme edilen kitap Al Azif ve iblislerin Fısıltıları olarak da biliniyor. Bugün The Necromicon’un büyülerinin, Solomon’un Anhatarı gibi eski grimoirelardan derlendiğini biliyoruz.

Daha az bilinen kitaplar ise Ludvig Prinn tarafından yazılmış olan “De Vernis Mysteriis” (Solucanın Gizemi) ve Junzt tarafından yazılmış olan Unaussprechlichen Kultin (isimsiz Kültler). iki yazarın da kaderi da Alhazred’in yaşadığı gibi çok kötü olmuştur. çılgın Arap, Mecca’da görünmez bir yaratık tarafından yutulmuş, Ludvig Prinn yakılmış ve Junzt da tek başına bir odada kilitliyken bir canavar tarafından boğazlanmıştır.

Bahsetmeye değecek birkaç çalışma daha. The People of Monolith (Monolitin insanları) Justin Geoffrey tarafından yazılmış rahatsız şiirler. Kendisi bir akıl hastanesinde çığlıklar atarak ölmüştür. Howard; Cthulhu in the Necronomicon, ana karakterin yazdığı 5 bölümlük roman : “The Trail of Cthulhu;” (Dr. Laban Shrewsbury tarafından yazılmış) ve daha önce bahsedilen Junzt tarafından yazılan isimsiz bir roman. Ama bu isimsiz roman artık yok, adam öldürüldüğü zaman somanı yazıyormuş ve kitabın sayfaları yırtık bir şekilde Junzt’un cesedinin yanında bulunmuş. Yakın bir arkadaşı kitabın parçalarını toparlayıp okumuş sonra yakmış ve intihar etmiş!!

“Gölgeler Kitabı” da şahsen bir modern neo-pagan cadı tarafından el ile yazılmış bir kitap. içinde ayinler, büyüler, bazı fikirler ve cadılık hakkında düşünceler yer alıyor.

About these ads
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Grimoire : Bir Kara Büyü Kitabı için 206 cevap

 1. slm dedi ki:

  bana o kitap lazım varsa satın aliyim 05327765178

  • Murat dedi ki:

   Merhabalar fazla söze gerek yok büyü yok yada götü yiyipde inkar eden varsa eklesin olup olmadıgını ogrensın.. büyü yapmak için herhangi bir kitaba ihtiyac yoktur.. o kitaplar sadece inanclar eseri kişinin kendi yaptıgı büyü teknigidir.. bir aş büyüsünün yada herhangi büyünün çok yönlü yapılış şekli vardır. bazısı kolay yoldan bazısı zor yoldan benı ekleye bilirsiniz ( harabe_prens@hotmail.com

 2. alo dedi ki:

  banada lazım

  • vedat dedi ki:

   arkadaşlar bu kitap saçmalıklarını bırakın Allah aşkına.kitaptan okumakla büyümü yapılır.cinlerle oturup konuşmuşlarmı bunlar cinin ne olduğunu bile bilmeyenler büyümü yapabilir ve sakın merak etmeyin dünyanız deyişiyor inanın buna onlarla konuşmak görmek çok güzel duygu olabilir diye düşünenler var. sakın denemeyin ben zor uğraşıyorum geceleriniz uzun olur.

 3. Çok merak iyi değil dedi ki:

  Arkadaşlar çok merak iyibirşey değil.

  Benim elimde satılması yasak olan 8 ciltlik bir kitap var. Türkçeye döndürülmiş hali.
  Kesinlikle satmam ve emanette vermiyorum, merak eden arkadaşlarıma dahi.
  Anlatılan şeylerin çoğunu yapmak mümkün, sitede anlatılan şeylerinde çoğunun nasıl yağılabileceği hakkında bilgi ve yöntemler içeriyor.
  Hiç bierleyler yaotın mı derseniz, okuyacak var ama yapacak göt yok bende,
  çünkü ilk kademede bile dayanılacak gibi birşey değil.

  Yani filmlerde ki gibi yarsakanadı koy, özel iksir yap içle olmuyor bu.

 4. Aykut dedi ki:

  Bu tür konulara bulaşmayın. Çünkü bu olaylar birbirini çeker bulaştıkça işin içine daha bi girersiniz çok cezbedici bi konu olduğu kesin ama biraz aklı olan bu konulardan uzak dursun. (benim kaybedecek bişeyim yok zaten banada bişey olmaz diyenler hariç)

 5. death dedi ki:

  şu 8 cilt kitapım var diyen arkadaşım speedboys1113@hotmail.com şu msn adresi ile benimle iletişime geçersen cok sevinirim

 6. asd dedi ki:

  8 ciltlik diyen arkadaş kesinlikle hava tma içerisinde madem çok gizli madem kimsye vermiyorsun adını söylemiyorsun neden burada bunu paylaşma gereği duyuyorsun ??

 7. yasin dedi ki:

  arkadaşlar eğer gerçekten elinde bu konu ile ilgili kitabı olan varsa lütfen bnmlede paylaşsın .
  şu 8 ciltlik kitabım var diyen arkadaşım sende yapacak göt yoksa söyle ben yaparım

 8. dilan dedi ki:

  Eheyt, Eloha, Adonaï gibi yanlış yazılmıstır son sözcük asıl yazılışı Adonaï dir

 9. Yavuz dedi ki:

  Slm bu Grimoire adlı kitap ve ona benzerleri kimin elinde varsa bana ulaşsın eklesin beni maddi bakımdan istediğini alır o konuda sorun olmaz adresim alemdark1@gmail.com faceden arama yapanlar ulaşabilir e posta adresimdn

 10. alper dedi ki:

  isteyen varsa ben yollayabilirm kitabı grimoire ama biraz anlışılması zor bir kitaptır
  tel:0535 661 37 47

 11. ibrahim dedi ki:

  Grimoire kitabı ters etki yapmaz mı uygulandığı zaman peki ?

 12. Anonim dedi ki:

  Allah sizi cehennemde yakacak kara büyüler yasak bilmiyormusun rabbim yasakladı insanlr bunu yapmamalı aynada kendinize bakarak utanın.!!!!!!!

 13. Anonim dedi ki:

  İsmım gÛLdEN 17yaşndym.. İlqi çekici ama korkunç bu gbi konular. gerçeklk payı elbe

 14. Cin dedi ki:

  İsmım gÛLdEN 17yaşndym.. İlqi çekici ama korkunç bu gbi konular. gerçeklk payı elbe

 15. MEDYUM dedi ki:

  Büyü ve Havas hakkında herşey…

 16. Anonim dedi ki:

  bana yollayabilirmisin ben bulgaristandanim

 17. Anonim dedi ki:

  8. cilt türkçe tercümeli gizli ilimler havvas arşivi . ilgilenen : samatra_92@hotmail.com

 18. nergin turgut dedi ki:

  merak edersiniz o kadar ama mamafih ,anlamazsınızki ne kadar tehlikel.i unutmaki faydası olmaz sana uzaklaştırır seni sadece allahtan. eğer istyorsan büyü yapmak önce inker edeceksin tevhit inancını. unutma ki güvenebileceğin ve tutunacağın tek varlık var o da allahtır.grimoire kitabı değil!

 19. sılA dedi ki:

  SElamlar sıla ben grimoire yada yada onun tarzında elinde kitap olan varsa benide bilgilendirirse sevinirim bendede gizli ilimler serisi var ve en son The Necromicon u aldım ama hiçbirşey anlamadım =/ deva-_-25@hot

  • haktan dedi ki:

   sıla bende kenzül havas var tam 30tıllık kitap 20yıldırda bende dehşet şeyler var içinde gizli ilimler hiç bişiye yaramıyo bendede var gizliilimler

 20. Anonim dedi ki:

  slm ben bir teleporum yane istemeyerek insan düşüncelerini duyu yorum vede ayak üstü rüya görüyorum ama bunlar hepsi gerçekleşi yorlar bende kendimden korkmaya başladım bana yardımcı olabilen varsa lütfen bana yardım edsin msn konuşa biliriz topra36@hotmail.com dan bana ulaşabilirsiniz

 21. Anonim dedi ki:

  slm ben teleporum ama istemiyerekde yapı yorum çok sinirlendiğimden eşyaları hareket etirebiliyorum vede insan düşüncelerinide okuyabiliyorum bana yardımcı olmak isteyen iyi vede bir pr.dok.varmı para pisikolijiyle ilgili olanlar varsa ne olur yardım edin bana

 22. Anonim dedi ki:

  ben kara hoca bu koularda merak ettiginiz bişey varsa beni arayın yavrum bir zamanlar bende öyleydim güçlerini geliştirmeliştirmelisiniz sizeleri seviyorum ama cım dünyayı fet etmek ve cüdlü bir orduya itiyacım var cinler benimle tel nom : 05457226239

  • berna dedi ki:

   Merhaba Siz Gerçekten kara hocamısınız ? Kaç yaşındasınız ?

   • Anonim dedi ki:

    28 yaşındayım daha önce deneyimlerim oldu benim bu bilgileri ögrenmem ailemin kökenlerine dayanıyor büyük babamdan bize kalan miras , çogu sayfası eksik olmasına rağmen gayet açıkça istedigim bilgileri ögrene biliyorum işe de yaradı bu bilgileri paylaşmaktan hoşlanmam ama geçen gece rüyamda bazı şeyler gördüm bana ulaşın size elimden geldigince yardım ederim :0539 916 84 84

  • Erdogan Tezgin dedi ki:

   Düşmanlarımla savaşımda bana yardım ederseniz, birlikte büyük işler yapabiliriz?

 23. Anonim dedi ki:

  the secret circle etkisinde kalmış ergenler sizi

  • Anonim dedi ki:

   :D :D :D Cok haklısın arkadas :D :D :D

  • peri dedi ki:

   the secret circle ben de izledim ve çok güzeldi anonim senin facen var mı ismini söyler misin sana ulaşmak istiyorum ama kaç yaşında olduğunu da söyle.

 24. Anonim dedi ki:

  yok arkadaşım ben daha önce yaptım san cinlerimi gönderiyimde gör

  • peri dedi ki:

   sen bu cinler konusunda çok ciddi misin yani ve gerçekten büyü yapabiliyor musun ya lütfen bana da yardımcı ol…

   • seda dedi ki:

    onun günahını mahşerde çekecekmisinn büyü istiyosun daa Allahtan başka ilah yoktur cinler ve insanlar onun elçisidirrr hem bu dünyada başına musallat all öbür dünyadada yann hem yapanın hemde yaptıranın cennette yeeri yokkkk

 25. Anonim dedi ki:

  halahım yarabbim bu ne ya

 26. Anonim dedi ki:

  bu kitap bana lazım nerden bulabilcemi söyleyin lütfen.

 27. moiralar dedi ki:

  biri bana yardım etsin yoksa kafayı yicem

 28. erdoğan dedi ki:

  elbe ne varmıdır yani inanc meselesi bunlar kavimlere bakın ve yok oluşlara mantıken bakın o zaman gerceği göreceksiniz ve ya da görmek anlamak istemeyenlere

 29. moiralar dedi ki:

  alper hattınımı kapttın .s

 30. anonim dedi ki:

  Grimoire kitabını nerde bulabilirim acaba ?

 31. Anonim dedi ki:

  8 Ciltlik Havvas Kitabı Türkçe Tercümeli İlgilenen : samatra_92@hotmail.com Alıcılar Mail Atsın

 32. Anonim dedi ki:

  Samatra ve 92 nin Arasında alt cizgi var

 33. veyso dedi ki:

  griamore kitabı dünyada 3 adet var ve hepsi yabancı bir ailenin elinde dünyanın en güçlü karabüyü kitabı almanızda imkansız para ile satarlarmı sizce

 34. Anonim dedi ki:

  öyle olsa bile ulaşmanın bir yolu olmalı.

 35. Anonim dedi ki:

  8 Ciltlik Havvas Kitabı Türkçe Tercümeli İlgilenen : samatra_92@hotmail.com Alıcılar Mail Atsın.Samatra ve 92 nin Arasında alt cizgi var

 36. bilge dedi ki:

  Merhaba ben öyle kara büyü falan istemyorum sadece suyumu mutfaktan alabilecek kadar büyü blym yeter + ayaga kalkmadan pencereyi kapatym yeter . bana önerecegnz blgler war mı ? .

  • merih dedi ki:

   bunu bir insan yapamaz.dizilerden çok etkilenmişsin belli.yazdığın şey ancak cin veya şeytanlardan arkadaş edinmekle olur.

  • vedat dedi ki:

   var güzel kuvvetli 2 cin edin onlar yapar ama sen korkudan ölmezsen

 37. bilge dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende biraz araştırma yaptım elimden geldiğince Grimoire kitabından Dünya üzerinde 8 – 10 tane bulunmaktadır . Bunlardan 1 tanesi İspanya / Almeria ilinde bulunan büyücü soyunun son temsilcileri Hadrinez ailesindeydi ancak çalınmış . Şüpheli hizmetçileri . Bu arada ben 15 yaşındayım . Kasım ayında 16 yaşında olucam . Bilge benim adım değil rumuz gibi kullanıyorum bilgize sunarım. BİLGE . :D .

 38. Anonim dedi ki:

  Bana yardım edebilir misiniz ? . Bilge :D .

 39. merih dedi ki:

  yazılara çok güldüm kimsenin bu ilimden anlamadığı açık.öncelikle bir büyücü olacaksanız cesur olmanız gerekir.her önüne gelen büyü yapamaz.çok konuşan insan içinde çok bulunan çok yiyen uyuyan eğlence ve dünya işleriyle vaktini harcayan kişiden büyücü olmaz.avrupanın büyü kültürü tamamen uydurmadır.eğer büyü yapmak istiyorsanız.doğuya bakacaksınız yahudi ve araplara.yani doğunun büyü ilmine.

 40. bilge dedi ki:

  Ewet söylediklerinizde haklısınız zaten bunuda yani büyü merakımıda ben ten adlı çizgi flim den aldım bu arada samatra bana ulaşır mısın kara büyücü telini gizliliğe aç . yani seni nerede bulabilirim istanbulda falan nerede buluşabiliriz . Bilge

 41. bilge dedi ki:

  Samatra bana ulaşır mısın istanbulda buluşalım .

 42. bilge dedi ki:

  Bakın ben kötü büyü istemiyorum bir insanın canını yakmak beni en fazla 2 saat mutlu eder buda intikamsa eğer yani elime bir şey geçmez yani bana doğru koşan birinin hızını enerji yardımıyla kesmek yerde duran bir cismi hawaya kaldırmak o kadar bu arada astral seyati deneyipte başarılı olanlar bana buraya mesaj atsın ben iletişime geçerim .

 43. merih dedi ki:

  o çizgi filmlerde sihirli dizilerde gördükleriniz birer abartıdır.insanın belli bir kapasitesi vardır.büyü genelde cin şeytan çağırmak birine kötülük ya da iyilik yapmak para ve bereket sağlamak birini öldürmek lanetlemek aşık etmek ayırmak gibi amaçlarla yapılır.ancak yüksek büyü ilmiyle uğraşırsanız büyük ifritlerle görüşüp bir hadim yani hizmetli edinirsiniz.bu hizmetli sizin hayatınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. başka şekilde bir insan cisimleri hareket ettiremez.fakat sıradan büyü yapmak bile saatler süren zikirler aç kalmalar ve daha birçok şey gerektirir.bilgecim herşey o kadar kolay değil emin ol.

 44. BİLGE dedi ki:

  O halde bana yardım et sana ulaşmama izin wer buna ihtiyacım war tek başıma hiç bir şeyden emin hareket edemem ancak biri olursa benim gibi inanan inan bana baya bir yol katlederiz ben İstanbulda yaşıyorum . Sen nerede yaşıyorsun . BİLGE :) .

 45. BİLGE dedi ki:

  o zaman bana yardım et ben İstanbulda yaşıyorum bir araya gelirsek birbirimizi tamamlarız buluşalım nerede we ne zaman olacağını sen söyle . Bilge :D .

  • merih dedi ki:

   hayatım ilgini anlıyorum.emin ol bu kadar ilgilenmenin nedeni içinde olan yetenek.seni evrenin ruhları bu iş için itekliyor.sonsuz ateş azabı ve sonsuz cehennem bu yeteneği kullananlar için göze alabiliyorsan.şimdi sana hiç anlatılmayanları yazacağım.karanlıkta kalmayı gece uykusu uyumamayı göreceğin saldırıları tuvalet ve banyoda olacakları eşyalarının kaybolmasını ve her gece yapmak zorunda olduğun ayinlere ve daha bir sürü katlanabilirmisin..

   • Anonim dedi ki:

    artistlik taslama lan amcık beyinli :D sanki sen yaptında geçmiş burda ak büyücü gandalf gibi yok zırt gerek yok pırt gerek konuşuyorsun.. isteyen herkes büyü yapar.. iyi yada kötü faturasınıda kendi öder işte o kadar.

 46. bilge dedi ki:

  O halde bana yardım et bir araya gelelim Bilge :) . .

 47. bilge dedi ki:

  Ewet katlanıyorum .

 48. BİLGE dedi ki:

  Hadi yapalım şunu kitaplar günümüzdede bulunabilir mi . ya da İstanbulda güwenilir bir kitapçı war mı ? . Bilge

 49. BİLGE dedi ki:

  Güwenilir bir kitapçı yeri war mı bu kitapları alabileceğim ayrıca telim her yazdığımı paylaşmıyor . biraz zorlanıyorum bu konuda bu nedenle bana bildiğin her şeyi anlatır mısın . :D . Bilge :D .

 50. Anonim dedi ki:

  Tamam bu arada contak kurar mısın diyen arkadaşım buraya telimi yazmıcam ancak e maili paylaşıcam 1 hafta içinde msn den iletişime geçicem . BİLGE

 51. BİLGE dedi ki:

  3 Gün içinde e mail alıcam buraya yazarım msn den görüşürüz ancak bu çok tehlikeli gittiğim yerde yazdıklarımı okurlar adu nedenle ben bilge dediğim zaman hemen bana telinizi werin tamam mı . BİLGE :) .

 52. Bilge dedi ki:

  bilinmeyen_bilge@windowslive.com
  Bu benim facem haberiniz olsun Bilge Tunç diye resim yok şimdi açtım . msn giremiyorum . Bilge :) .

 53. Bilge dedi ki:

  Bakın kurt resmi var profilimde facemde hiç arkadaş yok özel olarak açtım bilinmeyen_bilge@windowslive.com mesaj atın anasayfamda kitap isimlerini özelden atın diye bir paylaşım var faceniz yok ise eğer msn den mesaj yerine eposta email bir şey atın sana özelden kitap ismi ve bilgi veririm diyen arkadaş ismini verip bana mesaj atar mısın cevaplarınızı bekliyorum

 54. bilge dedi ki:

  Bana kitap ismi verecek olan arkadaş 2 haftadan fazla oldu ben hesap açalı sen bana hala dönmedin .

  • merih dedi ki:

   hayatım yaşın küçük bu yüzden seni beklettim ve vazgeçtim.bu zannettiğin gibi kolay bir şey değil.hayatını buna göre kurman gerekiyor.birşeyler başarmak bu işlerle gerçekten çok zor.yeterince büyüdüğünde eğer hala bu sanatla ilgilenmek istiyorsan sana bol şans dilerim.

 55. Anonim dedi ki:

  merih denen orospu çocuğuna inanmayın.. a.q. ergeni hepinizi kandırmaya çalışıyor. ya paranızın peşinde yada bayan üyelere sarkmak derdinde ;) gidin cinci hocalardan medet umun çok daha iyi

  • merih dedi ki:

   ahaa çok güldüm yorumuna…burada yazılanların en gerçekçi ve akılcı olanı benim yazılarım hayatım.birincisi ben bayanlarla ilgilenmiyorum canım.ikincisi ben buluşalım yada birine birşey satıyım yazmadım.üçüncüsü o hocalara giderseniz size ancak ve ancak gülerler.çünkü bu konuda hiç birşey bilmiyorsunuz. emin olun kimse böyle bir konuda bildiklerini anlatmak istemez.hakaretiniz ne kadar zavallı olduğunuzu yeterince gösteriyor.bu yazdıklarım sizin gibi biri için fazla bile.

 56. Anonim dedi ki:

  ben kara hoca bu koularda merak ettiginiz bişey varsa beni arayın yavrum bir zamanlar bende öyleydim güçlerini geliştirmeliştirmelisiniz sizeleri seviyorum ama cım dünyayı fet etmek ve cüdlü bir orduya itiyacım var cinler benimle tel nom : 05457226239

 57. BİLGE :) . dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim bilge benim yaşımı küçük bulan arkadaş akıl yaşta değil başta dır . ben kendime güveniyorum bana kitap isimlerini yollar mısın ayrıca bana bir isim verirsen sana isminle hitap etmeyi tercih ederim . en geç bir hafta içinde bana dönersen sevinirim . ayrıca okullar açıldı fazla girmiyorum nete . bu arada e posta artık güvenli bilinmeyen_bilge@windowslive.com Bilge :) .

  • merih dedi ki:

   bak kızım ben de senin yaşlarında bir kızdım bunları araştırmaya başladığımda.şu an 38 yaşında bir kadın oldum hala ilgileniyorum.bir çok kişinin vebali var bende.açıkçası kendimden başka kimse umurumda değil bana kalsa ne biliyorsam sayfalarca buraya yazarım.fakat bana hiç bir yararı olmayacak insanlara kaynak sağladığım için boşu boşuna ateşime ateş ekleyemem.bu yüzden kendim için kesin olarak vazgeçtim.

   • devrim dedi ki:

    slm
    bu kitabın değişik türleri var bende
    ama farsça hintçe ve arapça
    açıkçası ibranice ve latince olan meark uyandırdı

   • merih dedi ki:

    niye benim adımla yorum yaptın

 58. BİLGE dedi ki:

  Bak ben karabüyü istemediğimi açıkça söyledim sadece bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum . ayrıca bana büyü öğretmiceksin sadece bilgi istiyorum . sen beni uyardın o artık senden çıktı ayrıca sen uzattıkça ben senin yalancı ve insanlarla dalga geçen biri olduğunu düşünmeye başlıyorum hem sen demedin mi ben de 15 yaşında başladım diye o zaman sorun ne bana özelden dönüp bunları anlatır mısın ? . ben uyarılarak değil deneyip ders alanlardanım . Bilge :) .

 59. Bilge dedi ki:

  Hadi seni bekliyorum . asıl ateşine ateşi şimdi ekliyorsun beni bekleterek . Bilge :D .

 60. BİLGE . dedi ki:

  Bak yaşımdan ötürü birçok yaşanmışlıklarına ve tecrübelerine saygı duyuyorum ancak şuan korkakça hareket ediyorsun kaplumbağa bile arada kafasını çıkartır . ne var ne yok diye acaba gitsem mi gitmesem mi tehlike hala devam eder ancak er ya da geç o yoldan gider . şimdi bana bilgi vericeksen buraya ve e postama cevap yolla . bilgi vermiceksende biraz zahmet edipte yaz . ayrıca 38 yaşında olduğunu söylüyorsun ancak konuşma tarzın günümüz olgun ergenini andırıyor . senden cevap bekliyorum . Bilge :) .

 61. Black dedi ki:

  Anonim Az Önce Seni Aradım Neden Cevap Vermedin ? Ordu Kurma Fikri Hoşuma Gitti.

 62. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar bu olayları inceledikten sonra sizlere garipşeyler oluyor mu ? . Bilge :) .

 63. miley dedi ki:

  bi saçma büyü için günaha girmeyin . büyü yapmayı Allah (c.c.) yasaklamıştır. büyü yapanlar cehennemin 7. katında yanacaktır . bu demek oluyor ki asla affedilip bir süre sonra cennete gitmeyecek her zaman cehennemde cayır cayır yanacak .. bir merak uğruna cehennemi göze almayın arkadaşlar cidden çok günah . ha benim ilgim varmı var emin olun hepinizden çok ben merak ediyorum ama kendime engel olmaya çalışıyorum . illumunati’yi araştırdım ve çok fazla ilgilendim ben ve 2 arkadaşım daha çok illumunati izledik. fazla izlemek bünyeye zarar verir yazılarını takmadık ama şu an psikolojimiz cidden çok bozuldu . kağıtlara bişeyler karalarken bile illumunatinin sembolünü çizmeye başladık. okuldaki hocalar rehberliğe falan gönderdi , işe yaramıyor.. siz illumunati falan izlemeyin izliyorsanız bile 2 videoyu geçmesin arkadaşşlar .. benim ve arkadaşlarımın yaşı 13 küçüksünüz diyeceksiniz ama değiliz .. 8. sınıfta bunlarla uğraştım ve psikolojim cidden bozuldu … HEM DE ; YAŞIMIZIN YETMEDİĞİ YERDE YAŞANTIMIZ YETER.. büyü günahtır . ama illede cehennem ateşinde yanmak isterseniz büyü yapmayı deneyin kafirler !!

 64. mücahit eşki dedi ki:

  Sayın arkadaşlar…Grimoire’a ihtiyacım var latince veya türkçe fark etmez.Fiyat konusunda sorunum yok yeter ki orjinal olsun.Tekrar ediyorum fiyat önemli değil ! m.eski666@hotmail.com

 65. Anonim dedi ki:

  05457226239 arayın bazı güzel büyü kitaplarım var

 66. Hatem El-Zem dedi ki:

  O kitap bende var ve yaptım bi kaçını bana sorarsanız DENEMEYİN !!

 67. Anonim dedi ki:

  merih banada buradan bir kaç kitap önerir misin m.g.x@msn.com

 68. ahmet dedi ki:

  kim doğru söylüyor kim yalan anlaşılmıyor..elinde bu tür ciddi kitabı olanlar düzgünce fiyatını tedarik metodunu yazsın..eğer ciddiyse..

 69. memet dedi ki:

  bilge msn i versene…

 70. hiç kimse dedi ki:

  size sadece ufak bir büyü önerebilirim kim olduğum yada neden yazdığım önemli değil ve başka yorumda yapmayı düşünmüyorum yanlız baştan söylemesi büyü cin dilinde olduğundan yaparken duyacağınız seslerden korkupta yarıda keserseniz ters teper.

  estu mania ve su endokiya re anidom fetta espun ne di ne va kundemor merra es herra bueonos ve reenda
  bunu gün batımında yapmanızı tavsiye ederim

 71. FESSUP dedi ki:

  bu arada bilge kardeşim aklın varsa bulaşma bu işlere ondan sonra dönüşü olmuyor çünki bende ilk başta korkmam dedim ama her insanın çok korktuğu bişey vardır ve sana bunu gösterdiklerinde pes etmek geliyor içinden bu arada kara hocaya tek bir sözüm olacak madem bu işte ilim sahibisin ve cinni ordusu kuruyorsun önce bana bunu tercüme et
  MEKTUR EN MURADDİN KU BARRA

 72. erol. dedi ki:

  nereden alabiliriz. Lütfen yardımcı olun.

 73. mustak hoca dedi ki:

  kardeslerim neden serli islerle yoruyorsunuz kendinizi serle ugrasmayin hayir dururken

 74. Anonim dedi ki:

  Zamanında Allah’tan güç alan iyi kalpli ermişler vardı . Bu ermişlerin güçleri büyücülerin ve cadıların gücünden çok daha üstündü ancak güçlerini müdahale etmek kullanmazlardı. Madem teleporsunuz o zaman gücünüzü iyilik için düzgün bir şeyler için kullanın malsınız :(,

 75. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar siz küçük insanlar siz büyüyü bilmessiniz büyü çok karanlık bir şe ben o kitabda yazan bazı şeyleri yaptım gözlerime inanamadım uzakta duraan sigarayı yakabildim ele vurmadan sandelyeyi kaldırabildim . ve ben büyü yaptıgımda çok kötü bir acı yla karşılaşıyorum

  • jack dedi ki:

   evet dogru söylüyor ben onun arkadaşıyım gerçekten kuran ın üstüne emin ederimki yapabiliyor

 76. Ğara Böyücü dedi ki:

  bizlerde ermeni soyundan geliyoruz ve dedeminn dedesinden kalmış büyü kitabı kaldı bizim aileden kimse o kara büyüleri okumadı lanetli diyip durdular korktular geçenlerde bi kara büyü okudum ve gözlerime inanamadım elimi hareket ettirerek istediğim şeyi hareket ettirebildim ve daha binlerce büyü var içerisinde gerçektende isteyen olursa sağlam ve inançlı korkmayan insanlarla bir kaç tanesini paylaşabilirim yalnız kara büyüyü okurken garip sesler soğuk bir rüzgar hissedeceksiniz eğer korkupta okumayı yarıdan keserseniz işte o zaman boku yemiş oluyorsunuz…face adresim burda sizlerle ppaylaşıcam bana mesaj atabilirsiiniz…http://www.facebook.com/ugrastirmadan.ikile

 77. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar , benim tek derdim erkek arkadaşım bana sadık olsun aldatmasın bana hak ettiğim değeri versin sevgisini göstermekten kaçmasın ve bana olan şiddeti bıraksın istiyorum.. bunun için yapabilecek hayırlı bişey varmı?

 78. demir dedi ki:

  buyu yapmasını biliyormusunuz hocom bana lazım

 79. Anonim dedi ki:

  herhangi bi büyüyü video çekp yada ispatlabilecek olan arkadşa ödül verilir.

 80. i_n dedi ki:

  Arkadaşlar boş laflara gerek yok . Bu veya bu gibi kitapları nereden? Kimden? Nasıl bulabiliriz yada temin edebiliriz???

 81. saruman dedi ki:

  arkadaşlar büyüğüyü ihtiyaç olduğ zamanda yapacaksınız büyüyü iyilik için kullanın ilrde karşılığını alın

 82. Anonim dedi ki:

  bu kitabı bulmam lazım yada buna benzer ktapda olabilir.neyse üçreti ödenir.05394134946

 83. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar bu kitap peşine düşmeyin ebedi cehennem e gidersiniz cünki büyü iblise imanını satarak yapılıyor kim bunu peşine düşer ve bunla büyü yaparsa bilinki afedilmez cehennem sizi bekliyor

 84. dionysus dedi ki:

  “potestas satanica diabolica imdus spritus potestas satanica cristo montles diabolica”

 85. Murat dedi ki:

  Merhabalar fazla söze gerek yok büyü yok yada götü yiyipde inkar eden varsa eklesin olup olmadıgını ogrensın.. büyü yapmak için herhangi bir kitaba ihtiyac yoktur.. o kitaplar sadece inanclar eseri kişinin kendi yaptıgı büyü teknigidir.. bir aş büyüsünün yada herhangi büyünün çok yönlü yapılış şekli vardır. bazısı kolay yoldan bazısı zor yoldan benı ekleye bilirsiniz ( harabe_prens@hotmail.com

 86. ateş azmi can dedi ki:

  the secret circle.. İnffaz

 87. Nurcan dedi ki:

  Bana büyüyle ilgili detayla bilgi vere bilcek bilgili birisi varmı burda caka satmak kolay yok öyle böyle diye banada anlatında bilelim !

 88. murat çur dedi ki:

  arkadaşlar cehennemi çokmu seviyormusunuz küçücük bu ömrü kendi nevsine kurban etmek istiyorsunuz kendi nevsine esirmi olacaksınız sizce iblis sizi aldatmiyormu kur an ı okuyun her şeyin devası orda

 89. xx dedi ki:

  madem büyü yapacaksınız bu ülkeyi bölenlere yapın elgellensin :(

 90. inci dedi ki:

  arkadaşlar ben bir büyücüyüm sormak istedgnz soru vrsa faceme gelin ben medyumluk-karabüyü-akbüyü-kırmızıbüyü yapıyorum isteyenler gelsin faceme ve kendi büyü kitabimi yazıyorum şu an aileme miras kalsın ve sıkışınca kulansınlar die facem bu
  https://www.facebook.com/nadya.12.jullian?ref=tn_tnmn

 91. severus dedi ki:

  Büyü kitapları isteyen varsa eklesin. Ayrıca başka kitaplar için de sorabilirsiniz , yardımcı olurum . skype : dragonsonar

 92. Osman dedi ki:

  Arkadaşlar “bakarak öğrenilseydi kediler kasap olurdu” diye bir söz vardır. Bu işler çok ince ve ustalık isteyen meselelerdir ve hiçmi hiç basit değildir. Kitaptan bakılıp yapılacak bir ilim değildir bu. Bilen bilmeyen yada eline bir kitap geçiren hoca, cinci, büyücü vs oluyor. Ve o kitapların çoğu eksik ve uydurma. Bu ilim bu kadar basit mi yani?? “Cin” i casper gibi sevimli bir halde gösteriyorlar. Arkadaşlar herhangi bir cin i bir görebilseydiniz inanın altınıza ederdiniz. Bunların alemi bahsedildiği gibi, candan değildir. Ben 35 yıldır bu ilmin içindeyim ve bir çok şey yapmama rağmen kendi kendime öğreneceğim o kadar çok şey var diyorum. Bu ilim bana rahmetli dedemden kaldı. Nette gezinirken bu sayfa çıktı bende bir kaç satır yazmak istedim. Gerçekten merak ettiğiniz bir şey varsa Sizlere yardımcı olurum. Zamanım olsa Sizleri aydınlatıcı ve bilgilendirici çok şey yazardım. Selamlar. Osman Yılmaz hoca_61@mynet.com

 93. the hatei dedi ki:

  S.a Arkadaslar Karabüyü vardır size bazı seyler pasif gelebilir . Neden diye sorarsanız Yaşanmamış Bunu anlamanız imkasız .
  SORULARINIZ OLURSA : asi.ruzgar.52@hotmail.com bekliyorum

 94. Anonim dedi ki:

  ben murat şurda internete çok medyum peyda olmuş yok şu para verirsen hemen senin üzerinden büyüyü alırız falan parayı veriyorsun bir bakıyorsun hiç bir işlem yapılmamış dolandırıcı olduğunu fark ediyorsun ne işe yarar ki adam seni paranı yemiş önce üzerimdeki büyü bozan varsa ve kısmetimi aç nerde çalıştığım yerlerde paramı rahat alabilecek işlem yap 1000 lira veriyim hadi bakalım üzerimdeki büyü bozulduğu zaman ben anlarım kendine güvenen arasın
  05327765178

 95. sefa dedi ki:

  Arkadaşlar New Orleans ta tanıdıgım büyücüler var ben buyucu degılım onlardan daha guclu yum ve turumun tek ornegıyım sıze onerım bi şeyi merak edıyosan peşinden koşun onu bulana kadar büyümü büyü gercek var ama herkez yapamaz sadece şeçilmiş olanlar yapabılır vodo cular yanı

 96. sefa dedi ki:

  buraya bir kere gelıcem kitap lar herkezde olamaz sadece kitabı yazanda olur ve kıtabı yazan öldugu zaman kıtabı aılesınden nefret edıyorsa ailesıne mıras bırakır eyer ailesını sevıyosa o bılgılerı ve paylaştıgı kıtap ile birlikte mezara gider.

 97. ahmet demir dedi ki:

  Bu kitabın orjinalını almak istiyorum kim satıyor 0535 565 42 70 arayabilir ahmet demir

 98. sefa dedi ki:

  Merhaba yıne ben türkiyede büyü yapabılecek zekada kımse yok oyuzden kımse kendını kandırmasın kıtap a deyınırsek kıtap gercek deıl sadece hayal gucu cok genıs olan ınsanın yazdıgı sacmalıklar dedıgım gıbı kıtabı gören kıtabı yazandır iyi geceler.

 99. sefa dedi ki:

  Hahahahahaha Demek ”gölgeler kitabı” hiç gülecegım yoktu bi buyucu yazdıgı kıtabın herharfını ruyasında gorur yada uyanıkken kısa kısa dusuncelere daldıgı sıralarda kelımeler cıkar nerden bılıyorsun dıye sorarsınız cok sıkı bı dostum cadı. bana cok buyu yaptı bazen oldurmek ıcın bazen yardım ıcın neyse önemlı olan gölgeler kıtabı yalan ve hayal urunu..

 100. rmzn dedi ki:

  ALLAH belanızı versin sizde müslümanız diyorsunuz bunlarla oğraşacağınıza namazınızı kılın peygamber efendimiz büyü yapan ve yaptıranı lanetlemiştir….

 101. sefa dedi ki:

  rmzn yerınde olsam bulabıldıgım kadar sıvrı tahta bulur her an ulasabılecgım bıyre koyardım ve kendımı saklardım V””””V
  ^”””^

 102. anonim dedi ki:

  olum bulaşmayın bu işlere çocuk oyuncağımı yapmayın etmeyin Kur’an ı okuyun orada cevaplarınızı alırsınız sonradan çok teşekkür edersiniz bana şu kısacık hayat için Allaha sırtınızı çevirip sonsuz hayatınızı tehlikeye atmayın ben dostça uyarımı yaptım gerisi size kalmış ayrıca büyü yapmak kolay ama onu kaldırabilmektir zor olan baş edemezsiniz

 103. halil dedi ki:

  KAYNAK KİTAPLARIMIZ
  1-Gizli ilimler kitapları 8 cilt birden
  2-Havas ilmi kitabı
  3-Arapça alemi cin ve eytan kitabı
  4-Arapça elyazması KefelKurub ve Bulu kitabı
  5-Arapça havas kitabı
  6-Arapça büyü kitabı
  7-ŞEYTAN ve CİNLERİN KAHRI İÇİN NAME-İ PEYGAMBERİ
  8-Cinler vefklerinden korunma yollar kitabı
  9-Davet name kitabı
  10-El yazması büyü kitabı
  11-Arapça Enamel yazma kitabı
  12-Havas-ul kur’an Kenz-ül havas kitabı
  13-Manyetizm kitabı
  14-Usulul bast fi-sirril evfak vel havas kitabı
  15-Vefk ilimleri kitabı
  16-Arapça Cin davetleri vakti ve saati kitabı
  17- Cin büyüleri ve yıldız name kitabı
  18-Ceven havas kitabı
  19-Cevahirul Havas osmanlıca kitabı
  20-Arapça manzum ve hulasatisirril mektum kitabı
  21-DARWINİZMIN KARANLIK BÜYÜSÜ_5b
  https://www.facebook.com/pages/B%C3%BCy%C3%BCY%C4%B1ld%C4%B1zname-ve-Bur%C3%A7lar/1385803935008025
  adresinden ulaşabilirsiniz…

 104. Bir Kul.. dedi ki:

  EUÜUZÜUBİLLEHİSEMİYYELazizimineşşeydanirraciyymm . bismillehirrahhmaeanirrahiyymm. Kul euzubirabbinnes.melikinnees.ilehinnes.minşerrilvesvesilhannes.elleziyüvessfisufisudurinnes.minelcinnetivennes. amin. Bakın degerli mümin kardeşlerim büyü kavramı bir insanın Allah karşısında düşecegi en son ve en pis en zavallı durumdur. Allaha sıgının degereli kardeşler, çünkü bu dünya zor ve engebeli sınavlarla dolu. inşallah sizleri o sınavlardan iman kuvvetiyle geçenlerden egler yüce rab. fakat buralarda derman aramyın derdi veren Allah dermanda veriri.. Allaha emanet olun kardeşler..Allah sizleri korusun affeylesin vede dogru yoldan saptırmasın.

 105. murat dedi ki:

  bende büyü kitabı var isteyene satabilirim bundan 16 sene önce aldım

 106. Anonim dedi ki:

  ulaşabilirmisin

 107. elimde mevcut … ilgilenen varsa satabilirim

 108. mira mutluer dedi ki:

  argos ve saptiriküs bunların lanetlı oldgu bı kıtap war elımde eger büyü yapmayı ogrenmek ısteyen wrsa bana ulassın FACEBOOK Mira mutluer…

 109. nono dedi ki:

  kitabi olanın burda ne işi olur ki.birkac kiside var kitap cok tercüman varsa buyrun ulasın siteden vipmabet.com

 110. Grimoire dedi ki:

  Grimoire kitabı bende var verebilirim isteyen arkadaşlara ama sizlerle nasıl iletişime geçeceğim bana bi iletişim adresi verirseniz kitabı veririm.

 111. tercüman dedi ki:

  Grimoire
  8241652skje@maildrop.cc mail atabilirsin.istersen sen mailini yaz.bakalım gercekmi

 112. mesut dedi ki:

  Grimorie kitapları left hand path yani sol el yolu kitaplarıdır. Kendinize bir Magus bulmadan öğrenemezsiniz salak salak konuşmayın ben 4 yılımı verdim. Cin diye birşey yoktur. İlk yazılan Grimorie kitabını ikinci Papa yazmıştır. Demonları kontrol etmeyi öğretir. Son kitap ise Necronomicon’dur. 1970’lerde Süleymanın Anahtarlarından ve başka kaynaklardan derlenmiştir. Grimorie kitapları el yazmasıdır, kurbağa kanından yapılan mürekkeple insan derisine veya keçi derisine yazılır. Bir Cadı yani Wiccan kendi kitabını kendi yazar ve karanlık ayda kutsar. Bu kitaba da Book of Shadow yani Gölgeler Kitabı denir. Grimorie yayınevinden falan yayınlanmaz. Elimde 5 senedir Grimorie kitabı var. Fransa’dan bir müzeden aldım 1500 Euro verdim. Yaklaşık 250 senelik ve deri üzerine yazılmış. Ben dahi korkuyorum İblislerin sigillerini doğru kullanmazsanız size itaat etmez ve huzursuzluk yaratır sonu akıl hastanesi böyle şeylerle oynamayın gidin saçma sapan dizilerini izleyin çocuklara oyuncak değil

 113. mesut dedi ki:

  Grimorie kitabı bende var diyen arkadaşlar uydurmayın bunlar gizlidir adı üstünde gizli ilimler D&R kitabevinden bulup aldıklarınız para kazanmak için yazılmış saçmalıklar. Bana mail atın yardımcı olayım

  • cevirmen dedi ki:

   varsa onemli yerlerden mesaj at tercüme edeyim.korkulacak birsey yok madem var diyorsun.okuyamadıgımız bir kitap iş gormez calıstıralim

   • mesut dedi ki:

    Gerizekalı sen kimsin neyi tercüme ediyorsun Enokyan anahtarlarını nasıl tercüme ediceksin salak Crowley bile çözemiyor bu Sanskritçe ölü bir dil çocuk

   • cevirmen dedi ki:

    senle tartısılmaz ileri zekalı okudugun kitaplardan bana yazma.sadece crowleyimi bilirsin bilmedigim birşey soyle bana.tercümanlık yapıyorum ve kazı calısmalarında görevliyim.eski büyü kitaplari ve taslarda buldugumuz ornekler oluyor.dil bilmek ve egitimi sart.sansktritceyi bilmek zorundayız.büyütme gozunde.bir lafın bir lafını tutmuyor cocuk

 114. Anonim dedi ki:

  Hepiniz çok salaksınız bunlar sizi aşar gerçek bir büyü görmek istemezsiniz

  • Anonim dedi ki:

   Herseyi goze aldıysanız hic sorumluluk kabul etmem. Bir anlasma yapılır sonra kimseyi tanımam.! Gercekten herseyi goze aldiysaniz ben her turlu buyu konusunda uzman biriyim (surekli iletisim icindeyim )fakat hayatınız cok degise bilir.! Dedigim gibi goze alirsaniz hersey olabilir.bana ulasin : mitrandiro555@outlook.com/
   Butun herseyi yapa bilirsiniz yada olebilirsiniz…/ ZuBeA/

 115. arkadaş dedi ki:

  bakın internetten gördüğünüz şeylere inanmayın açıkcası ben bişy anlatmak istiyorum ben 17 yaşındayım yakın bir arkadaşım var kendisi 5 yıldır arkadaşım çok iyi tanırım yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmmez babasının soyu araplara annesini selanik göçmeni yani kız melez ve büyücü bunu daha 2 ay önce farkettik nasıl derseniz kahvve falı çok iyi bakıyordu hisleri falan kuvvetliydi ve baya bir araştırma yaptık soyundan gelen bir cadı mumları yakıp birşeyileri hareket ettirebiliyor büyü yapıyor ve ruhlarla konuşabiliyor ölü cadı ruhları bir çok cadı ve soylar var bence birşeyleri araştırmak bilmek istiyorsanız eski kütüphanelere gidin ve güvenilir sitelere bakın bir büyücü yapıcağı büyü için bir risk alır öyle saçma sapan seyler için yapmaz. hı unutmadan demon bakın bunları araştırın benim yaşadığım bissürü durum oldu ve bu yüzden bukadar bilgiliiyim. kısaca arkadaşım 17 yaşında farketti gelipte 13 yaşında yada 14 yaşındakiler ergenliğini hat safada yaşıyanlar bunlarla uğraşmayın ablacım :)

 116. Anonim dedi ki:

  mal olan buyuye ınanır:D

 117. melezPrens dedi ki:

  Bu işlere sakın bulaşmayın ben ikinci sınıftayken bulaştım kurtulmaya çalışıyorum şu an nelerle uğraştığımı bilemezsiniz yaşım daha 13 ve neler neler yapıyorum simyacılar büyücüler Albus Dumbledore bile size yardım edemez bu bir ;İkinci olay da Grimoire yasaklandı yani alamazsınız o şu an saklanıyor bir kaç sayfasına bile bulaşmayın siz mi kitabı okuyorsunuz kitap mı sizi okuyor bilmiyorsunuz.

 118. mehmet hoca dedi ki:

  ALLAH İÇİN OKUYUN:hepinize sorsanız müslümanız diye elhamdulillah dersiniz.neyle ugraştığınızın farkında olun
  Allah büyücüleri lanetler.bu kuran ayeti size yeter. ”””’herkimki zerre kadar iylik yaparsa mükafatını görecektir. her kim ki zerre kadar kötülük yaparsa mutlak karşılık ğörecek”””’.(zilzal suresi) Allah insanları ve cinleri sadece kendine kulluk etsin diye yarattı.Eğer bir şey istiyorsanız sadece allahtan isteyin.dua edin müslüman .kardeşler.şeytanın oyuncağı olmayın.kainatı yaratan hepinize can veren(ALLAH) ‘IN yarın mahşerde karşısına çıktığınızda nasıl bunun hesabını vereceksiniz.üç ğünlük dünya sizin olsa ne olur .bu dünyada kral olsanız kaç yazar.Hani dedeleriniz hani neneleriniz
  kimseye kalmaz bu dünya ahretinize çalışın şeytana değil.siz ALLAHA.bir adım gidin o size on adım gelsin.hiçmi korkmuyorsunuz cehennem azabından.elinizi 3 saniye ateşte durduramazken.sizi cennemden çıkarmayacak işer yapmaktan hiçmi haya duymazsınız…havas ilmi.. sadece şifa için kullanılır.veya bir yuvayı kurtarmak için.gerisi (haramdır .günahtır.şirktir).namazınızı kılın duanızı edin herşey yoluna girecektir.büyüden medet bekleyen.şeytandan medet bekler.o ne büyük düşmandır!!!!!!!!!!!……….MEDYUM MEHMET HOCA /CEYHAN ADANA……….Allahın hidayeti üzerinize olsun.

 119. Samuel dedi ki:

  Beyler merhaba arkadaşın bahsettiğin 8 ciltlik kitap veya grimoire hakkın herşeyi nerdeyse ezbere biliyorum Solomonun 72 şeytanı buna dahil bilmek istediğiniz ne var öğrenmek istediğiniz bana ulaşabilirsiniz sadece Ankara içinde bildiklerimi anlatırım. Gerçekten eğitim almak isteyen veya öğrenmek isteyenler kendini kanıtlayıp beni ikna etmesi lazım. mesajı yazdığım andan itibaren 1 yıl süre vardır bana kendinizi kanıtlamak için Kızılayda Karanfil de sokakağın herhangi bir bölgesine bir sembol ciziceksiniz ve çizdiğiniz sembolü bana fotoğraf olarak atıcaksınız msn adresinden gönderebilirsiniz scrabel13@hotmail.com çizmenizi istediğim sembol mesaj atanlara gösterilecektir

 120. adnan dedi ki:

  çok komik tartışmalar 8 cilt havas kitabi ne tartışıyonuz got varsa gidin tamtamı hindi kitabinı bulun turkiyeye getirin tüm kitapların babası bu anlatılanlar safsata bos seyler ilmi olmayanlar bilgisi olmayanlar seytanlarla uğraşırlarsa buyuk sıkıntıya düşersiniz 2 kelime öğrenen yazı yazmış ben 30 senedir uğraşıyorum su yazanlara sorun kitap arastırceğinize İbranice arapca farsça varmı ilim varmı ne okumuşlar milleti yanlış bilgilendirmeyin bu kitaplar seytana tabi olma kitapları yazan arkadaşlar cin peri gelsin ders verim bu işlere de merak salmayın gerçek ilim kuran illmidir en ustun varlık ınsandır cinler de kuldur insanlara hiç bi faydası olmaz onlarda bize geliyor ders veriyoruz cinlere seytanlarada çıngırak takıp oynatıyoruz gerçek ilim ehlibeyt ilmi kuran ilmi peygamberimizin sünneti bunu araştırın papazlar bile işleri halletmekte yetersiz kalıyolar merak edilen konular doğru konular olsun arkadaşlar bos insanlara kendine süs verenlere siktiri çekin tartışma konuşmaya dahi almayın kale alıp cevap yazmayın saygılar

 121. dursun dedi ki:

  banada bır nusnasını gonderırmısınız 05535443231

 122. sude dedi ki:

  gercekten büyü yapmayı istiyorum ama günah diyolar korkuyorum yapsam bişey olurmu söyleyin büyüyü kim yasakladı büyü yapmayı kim yasakladı diye bakarım ben büyü yapcak ulursanız uyarı olarak kara büyü yazan büyü kitaplarını satın almayın kara büyüler dümanlar içindir unutmayın söylemedi deeyin

 123. sude dedi ki:

  bu kitap gercekte satılıyomuş baktım

 124. cent_69 dedi ki:

  Havas ilmi kitabı orjinal epostadan ulaşın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s