Ouija Tahtası

Eğer bu tahtanın başına berrak bir niyet olmadan oturursanız , o zaman berrak olmayan şeyi çekersiniz. Aynı şekilde eğer tahtanın başına korkularla oturursanız , o zamn büyük olasılıkla sizi korkutacak varlıkları çekersiniz. Sizin egemen bir varlık olduğunuzu , ve sözünüzün yasa olduğunu hatırlayın. Birçokları Ouija’yı bir oyun olarak görür; kesinlikle öyle değildir. Siz onu iyi bilgi almak ve gelişmek için kullanabilirsiniz.

Tüm gerçek bilgelik kendi içinizden gelir.Size böyle araçları gelişmeye yönelik berrak bir niyetle kullanmanızı tavsiye etmeme karşın, aslında, size kendi içinize yönelip rehberliğinizi orada aramanızı tavsiye ederim. Belki Ouija tahtası sizin için bir atlama-taşı olabilir; bu sizin kararınıza bağlıdır.

Bir zekanın gayri-fiziksel olması onu bilge ya da yararlı kılmaz! Astral dünya bildiğiniz şekliyle zamanın ötesindedir, ve dolayısıyla, oradaki varlıklar geleceğe ilişkin bilgileri elde edebilirler. O katta çok yüksek varlıklar da vardır, bunlar ya oraya odaklanmış olanlara rehber ve öğretmen olarak hizmet eden varlıklar, ya da Dünya’daki tüm fiziksel yaşamlarını tamamlamış olup da, kendi ruh grububnun hala enkarne halde bulunan üyelerine hizmet etmek için astral katta kalmak için kalmış olan ruhlardır.

Ouija, doğaüstü varlıklarla iletişim kurmaya yaradığı iddia edilen bir metafizik gerecin adı. İsmi Fransızca oui (evet) ve Almanca ja (evet) kelimelerinden gelir. Ouija, üzerinde bir dilin tüm harflerinin yazılı olduğu bir düzlemden, harflerin ve işaretlerin belirtilmesini sağlayan saat benzeri sarkaçlı döner bir cisimden oluşur (ek olarak rakamlar, evet, hayır, hoşçakal vb. sözcükler de bulunur). Sadece harfler, rakamlar ve sarkaçtan oluşan materyallerden ibaret Ouija’lar da vardır.

Ouija’nın geçmişi hakkında birçok söylenti vardır. Ancak bu iddaların pek çoğunu desketekleyen kanıtlar bulunmamıştır. Bilinen en eski Ouija tablaları i.s. 1200 ve 540 yıllarına dayanırlar.

Günümüzde kullanılan Ouija, M. Planchette adlı bir Fransız ruhbilimcisi tarafından 1853’te tasarlandı. Satışına ise 1886 yılında başladı.
Bu araç bildiğimiz gibi insanların ruhlardan haber almak için kullandıkları üzerinde harfler ve işaretler bulunan bir tahtadır. Ouija tahtası gibi aletleri kullanırken , berrak ve karalı bir niyet oluşturun. O tahta ile geçireceğiniz zamanı kutsayın , ışığı çağırın, Evren’deki sevecen ve bilge herşeyi davet edin , ve size sadece en yüksek öğretmen rehberlerin gelmesini isteyin. Ve almak istediğiniz bilgi konusunda kesin ve sarih olun. Çekim yasası gereği , siz kendinize dikkatinizi verdiğiniz şeyi çekersizniz. Eğer sizi ruhen yükselten , daha yüksek bir yol için eğiten şeyi ararsanız , o zaman Ouija tahtası ile geçireceğiniz ödüllendirici celselerden keyif alabilirsiniz.

Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

33 Responses to Ouija Tahtası

 1. Anonim dedi ki:

  Lütfen biri benimle iletişime geçsin. bu tahtayı bulunmuyyor o olmadan başka nereden yapabiliriz

 2. ece dedi ki:

  peki bu ruh çağırma tablasını nereden bulacağız??

 3. Anonim dedi ki:

  ispartlıuyacak varsa ulaşsın bana burcum8084@ho
  t

 4. Geri bildirim: Ouija Tahtası - Medyum | Medyum

 5. Anonim dedi ki:

  ben tahtayı aldım ama hiç birşey olmadı

 6. kaan dedi ki:

  Hiç buna inanmayın siz müslümansınız büyüyle alakanız olmaması lazım büyü yapanın ne bu dünyada yeri ne diğer tarafta yeri var

 7. kaan dedi ki:

  La ilahe illallah

 8. bana acilen ouıja lazım

 9. bana acilen ouıja lazım çünkü bu benim ödevim ve bulamazsam bursum kesilecek

 10. bana ouıja lazım çünkü bu benim ödevim ve bulamazsam bursum kesilecek

 11. eğer bu tablaya ilgi duyuyorsanız ölüm alfabesi ni izleyin mutlaka!!!

 12. Gizem (li) dedi ki:

  Ben bu ouija ilgili bir film gormustum o filmin icinde o oyunu oynadiktan sonra herkes oluyordu(inthar) ve ceset goruyorlardi
  Peki bu dogru mu , gercekten ölurmuyus

 13. Anonim dedi ki:

  Admin buna cevap ver lütfen ouija tahtasını nereden bulabilirim bir türlü bulamadım

 14. Anonim dedi ki:

  a b c

 15. Anonim dedi ki:

  şu anda ölüm alfabesini izliyorum ve çok korkuyorum

 16. Anonim dedi ki:

  nerden alabiliriz biri yardımcı olursa sevinirim

 17. Elif dedi ki:

  Ne kadar gerçek peki

 18. melis dedi ki:

  amazon adlı sitede var ben aldım ama deneyemedim çok korktum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s